Wizz Air rozpoczyna sprzedaż pierwszego w Europie abonamentu na latanie po stałej cenie nawet w szczycie sezonu. Ceny rozpoczynają się od 239 zł za bilet w jedną stronę.

Wizz Air wprowadził do sprzedaży nowy produkt – WIZZ MultiPass. Multipass to pierwszy w Europie abonament lotniczy, który daje pasażerom możliwość zablokowania ceny biletu i bagażu w swoim planie na całe 6 miesięcy na trasach międzynarodowych do i z Polski oraz na trasach krajowych we Włoszech.

MultiPass umożliwia abonentom podróżowanie raz w miesiącu na wybranej międzynarodowej trasie Wizz Air po uiszczeniu stałej miesięcznej opłaty, która nie zależy od sezonowości ani od tego, czy jest to rezerwacja last minute.

Kupując subskrypcję, polscy podróżni będą mogli wybrać plan, który najlepiej odpowiada ich potrzebom, wybierając opcję lotu w jedną stronę lub lot powrotny, a także zdecydować, czy dodać usługę Wizz Priority i/lub limit bagażu. Podobnie jak w przypadku zwykłego biletu Wizz Air, dodatkowe usługi można zakupić i dodać do rezerwacji przed lotem na stronie “Odprawa i rezerwacje”.

WIZZ MULTIPASS: ABONAMENTY NA TRASY MIĘDZYNARODOWE Z POLSKI

  PLAN  W JEDNĄ STRONĘ  LOT POWROTNY (w dwie strony)
BILET239 PLN478 PLN
BILET + WIZZ PRIORITY344 PLN688 PLN
BILET + 20 KG BAGAŻ REJESTROWANY411 PLN822 PLN
BILET + WIZZ PRIORITY + 20 KG BAGAŻ REJESTROWANY516 PLN1032 PLN
Żródło: Wizz Air

Dzięki tym taryfom WIZZ MultiPass może pomóc pasażerom zaoszczędzić do prawie 20% na biletach między nawet najbardziej popularnymi letnimi miejscami docelowymi w tym roku. Świetna okazja przed letnim szczytem sezonu.

Pasażerowie będą mogli zarezerwować lot od razu po rozpoczęciu abonamentu i odbyć pierwszą podróż zaledwie pięć dni później. W abonamencie od pierwszego dnia miesiąca klienci będą mogli odbyć lot od szóstego dnia miesiąca przez kolejne 30 lub 31 dni w zależności od miesiąca (28/29 dni w przypadku lutego). Subskrypcja będzie odnawiana każdego pierwszego dnia miesiąca. Podczas rejestracji pasażerowie będą mogli wybrać kolejny miesiąc jako miesiąc początkowy. Oznacza to, że ich karta zostanie obciążona pierwszego dnia wybranego miesiąca, a subskrypcja zostanie aktywowana po zakupie.

Istnieje również możliwość zakupu WIZZ Multipass w połowie miesiąca, jeśli do końca tego miesiąca pozostało więcej niż 5 dni. Klient zostanie obciążony natychmiast i będzie mógł wejść na pokład wybranego lotu w ciągu 5 dni. W takim przypadku pasażer zgadza się jednak na krótsze okno podróży przez pierwszy miesiąc: plan abonamentowy będzie odnawiany każdego pierwszego dnia miesiąca. Więcej informacji o WIZZ MultiPass na oficjalnej stronie Wizz Air.

Źródło i zdjęcie: Wizz Air