Połączenie między Katowicami a Charleroi, zapewni pasażerom lepszą dostępność do Brukseli i jej różnorodnych atrakcji kulturalnych. Bruksela położona jest w samym sercu Europy, a odwiedzający ją podróżni, mogą zanurzyć się w bogatym dziedzictwie historycznym i architektonicznym miasta.

Jedną z najważniejszych atrakcji w okresie zimowym są urokliwe jarmarki bożonarodzeniowe, które umiejscowione są w wielu punktach miasta. Bruksela zamienia się w zimową krainę czarów dzięki świątecznym dekoracjom, sezonowym przysmakom i szeregowi wyjątkowych atrakcji. Jarmarki zapewniają autentyczne i magiczne wrażenia, dzięki czemu są idealnym miejscem dla osób poszukujących ciepła i radości świątecznego czasu.

Od kultowego Grand Place po Atomium, Bruksela oferuje całą gamę atrakcji turystycznych łączących tradycję i nowoczesność. Odwiedzający mogą zwiedzać słynne muzea stolicy Belgii, delektować się jej kulinarnymi przysmakami i doświadczyć tętniącej życiem atmosfery.

– powiedziała Sasha Vislaus, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Wraz ze startem połączenia, Wizz Air ma nadzieję wspierać wymianę kulturalną, ułatwiać przedsięwzięcia biznesowe i tworzyć niezapomniane wspomnienia dla pasażerów podróżujących między Katowicami a Brukselą.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: A PRiori Communications