Linia Ryanair, 12 lipca uruchomiła swój największy w historii rozkład lotów na zimę 2023 z ponad 6,7 milionami miejsc dla polskich wczasowiczów. Będą oni mogli rozkoszować się zimowym słońcem z rodziną lub ożywić ponure zimowe miesiące zagranicznymi przygodami. 

Działający od końca października 2023 do końca marca 2024, rozkład lotów Ryanair na zimę 2023 oferuje bezkonkurencyjny wybór popularnych tras narciarskich, jarmarków bożonarodzeniowych, zakupów sezonowych, ucieczek z miasta i zimowego słońca w najniższych cenach w Europie.

Polscy klienci mogą teraz wykorzystać ostatnie dni urlopu i zarezerwować zasłużony zimowy odpoczynek w jednym z ekscytujących kierunków Ryanair na zimę 2023 z cenami dostępnymi już od 145 zł tylko na Ryanair.com.

Otrzymaliśmy ogromną liczbę zapytań o rozkład lotów na zimę 2023 od klientów, którzy chcą wyprzedzić stado i zarezerwować lot Ryanair na zimę. Niezależnie od tego, czy chcesz rozkoszować się słońcem, poszaleć na stoku, czy cieszyć się okresem świątecznym w jednym z zapierających dech w piersiach pięknych miast Europy, nie będziesz rozczarowany bezkonkurencyjnym wyborem najlepszych miejsc na narty, jarmarki bożonarodzeniowe, sezonowe zakupy i zimowe słońce, które oferujemy w najniższych cenach w Europie. Aby uczcić uruchomienie naszego największego w historii zimowego rozkładu lotów, Ryanair uruchomił specjalną wyprzedaż miejsc z taryfami dostępnymi już od 145 zł, która dostępna jest wyłącznie na Ryanair.com”.

-powiedziała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager CEE & Baltics w Ryanair.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: Ryanair