W ubiegły weekend w Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie odbył się piknik rodzinny dla blisko 300 pracowników z Grupy PHH. W malowniczej okolicy, nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego pracownicy wraz z rodzinami mogli korzystać z wielu zabaw, gier zespołowych i sportów wodnych.

Na zaproszenie Spółki PHH przybyło blisko 300 pracowników wraz z rodzinami. Dwudniowe wydarzenie rozpoczęło się już w sobotę. Wszyscy mieli możliwość skorzystania z noclegu, jak również udziału w wieczornych szantach nawiązujących do żeglarskiej lokalizacji spotkania.

Rozpoczęcie lata to doskonała okazja do organizacji imprezy integracyjnej w tak malowniczym miejscu jak Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie. Ośrodek położony jest bowiem nad samym Jeziorem Zegrzyńskim i posiada plażę z pomostem, dzięki czemu na jego terenie można ulokować wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nie mogło oczywiście zabraknąć wyśmienitego, różnorodnego jedzenia, które podbiło gusta nie tyko starszych, ale przede wszystkim najmłodszych uczestników wspólnej zabawy

mówi Karolina Raczyńska, młodszy specjalista ds. Strategii i Rozwoju w PHH jednocześnie jedna z organizatorek wydarzenia.

Dzięki rozbudowanemu zapleczu eventowemu i świetnej lokalizacji ośrodka w niedzielę na wszystkich przybyłych czekała moc atrakcji. Wśród nich znalazły się dmuchańce, trampoliny, mega piłkarzyki, warsztaty malowania buziek, fotobudka, gry zespołowe oraz coś specjalnego dla miłośników żeglarstwa jak i nowicjuszy – rejsy łódką i motorówką. Goście z entuzjazmem korzystali również ze strefy gastronomicznej oferującej różnorodne smakołyki od ogniskowych pyszności aż do food trucków. Jak na lato przystało, nie zabrakło też lodów i gofrów, które sprawiły, że wszyscy opuścili wydarzenie z uśmiechem na twarzy, celebrując w pełni nowy, letni sezon.  

To był niesamowity czas! Cała nasza rodzina była zachwycona organizacją pikniku w Geovita Jadwisin. Nasze dzieciaki były przeszczęśliwe, a czas był wypełniony do granic możliwości. Do dyspozycji mieliśmy szereg atrakcji i mnóstwo pysznego jedzenia. Do domu wróciliśmy szczęśliwi i pozytywnie zmęczeni. Już nie możemy się doczekać kolejnych wydarzeń

-mówi Weronika, pracownik PHH.

Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i możliwość „Powitania Lata z PHH” w Jadwisinie. Mamy wielką nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania naszych pracowników, a także ich rodzin i że każdy mógł znaleźć coś dla siebie podczas pikniku. Obiekt Geovita w Jadwisinie to miejsce w wyjątkowej lokalizacji, z rozbudowanym zapleczem eventowym, który stanowi doskonałą bazę do organizacji różnego rodzaju wydarzeń zarówno firmowych, jak i prywatnych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z atrakcyjnej oferty wszystkich naszych obiektów, zlokalizowanych w różnych regionach Polski

– mówi Jacek Szymanowicz, członek zarządu Geovita.

Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinieto ośrodek położony w malowniczej okolicy, nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego, w odległości zaledwie 35 km od Warszawy. Dysponuje 56 pokojami, salą restauracyjną na 150 osób, kawiarnią, wiatą grillową z miejscem na ognisko oraz karczmą z wystrojem regionalnym.W ośrodku znajdują się także trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne, w tym jedna z możliwością podziału na kolejne trzy mniejsze sale. Dzięki rozbudowanemu zapleczu eventowemu i świetnej lokalizacji, ośrodek stanowi doskonałą bazę do organizacji szkoleń, konferencji, imprezy integracyjnych, biesiad i przyjęć okolicznościowych.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: Polski Holding Hotelowy