Polsko-Portugalska Izba Handlowa /PPCC/ przy współpracy z  Turismo de Portugal, organizuje pod koniec listopada, w Krakowie i w  Warszawie,  workshopy turystyczne dla polskich biur podróży, touroperatorów oraz firm z sektora MICE i FIT.

Workshopy organizowane są w Polsce z wielkim powodzeniem od kilku lat i spotykają się z dużym zainteresowaniem branży turystycznej. W tym roku imprezy zaplanowane są na 24 listopada w Krakowie oraz 25 listopada w Warszawie , pod nazwą “Warsztat Turystyczny Portugalia i kraje luzofońskie“. Będzie to już 5ta edycja warsztatów. Również  tym razem organizatorzy imprez w Krakowie i Warszawie  nie zawiodą zainteresowanych,  bowiem na spotkanie z polskimi biurami podróży przyjadą przedstawiciele aż 23 firm portugalskich: hoteli, firm DMC, biur promocji z regionów Portugalii  kontynentalnej i Madery a także Ambasada Brazylii. Bardzo silnie reprezentowane będzie  w tym roku  Algarve, jeden z portugalskich regionów najbardziej popularnych wśród polskich turystów.

Spotkanie w formule workshopu w Krakowie odbędzie się 24 listopada w nowo otwartym hotelu AC by Marriott, a  w Warszawie, 25 listopada,  w hotelu Regent. Warsztat Turystyczny promujące wyjazdy do Portugalii odbędzie się  również w czeskiej Pradze, 23 listopada.

Pytania i zgłoszenia prosimy kierować do organizatorów wydarzenia na adres emailowy: touristicworkshop@ppcc.pl:

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli polskich biur podróży.

Źródło: Anna Molęda-Kompolt