Branża turystyczna odżyła a wraz z nią targi, spotkania branżowe i inne wydarzenia promocyjne. Mamy nadzieję, że czujecie to samo. Zapraszamy Was na 31 Edycję Meet the Biddera, która będzie naprawdę WIELKA.


Meet the Bidder Grand Edition odbędzie się 23 listopada 2022 w Arche Hotel Krakowska przy ulicy Al. Krakowska 237. Agenda będzie dostępna wkrótce, ale atrakcji nie zabraknie od rana do wieczora, więc nie może Was zabraknąć.

Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie internetowej: app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Nie zwlekajcie z rejestracją by zapewnić sobie udane spotkania.

WYSTAWCY

Uczestnictwo w tej edycji MTB potwierdziło już ponad 80 międzynarodowych Wystawców. Swoje uczestnictwo potwierdzają na bieżąco dołączając się do listy w aplikacji MTB. Przygotujcie się na dużą dawkę profesjonalnych spotkań i owocnych rozmów biznesowych!

NOWA FORMUŁA „TRAVEL EXPERIENCE EXPERT”

Każdy zarejestrowany uczestnik, który odbędzie odpowiednią ilość spotkań weźmie udział w naszej grze, która przeprowadzimy podczas wieczoru „Travel Experience Expert Evening” Możecie wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych wystawców w kategoriach:

  • Let’s Taste – smakołyki z wybranych destynacji
  • Let’s Experience – unikalne przeżycia
  • Let’s Stay – atrakcyjne pobyty w hotelach, lodge i resortach
  • Let’s Fly – bilety lotnicze

Przy okazji zachęcamy do obejrzenia filmów i zdjęć z poprzednich edycji Meet the Biddera: www.meetthebidder.com/pl/galeria

Źródło i zdjęcie: Travel Bidder Team