Przewoźnik przygotował specjalną zniżkę 20%  dla osób powyżej 50 roku życia na połączenia lotnicze w okresie zimowym. Oferta obejmuje loty realizowane przez Corendon Airlines w całej Europie.

Corendon Airlines realizuje połączenia z europejskich lotnisk do wakacyjnych destynacji, które oferują słońce i przyjemne temperatury w sezonie zimowym. W okresie od października do końca marca przewoźnik realizuje przeloty z Polski, Niemiec, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii i Szwajcarii do m.inn. skąpanych w słońcu Turcji, Egiptu, Hiszpanii.

Z oferty specjalnej “Wspaniali 50+” skorzystać mogą pasażerowie, którzy w dniu założenia rezerwacji mają ukończone 50 lat. Czas trwania promocji ograniczony jest do okresu od 10 do 31 października 2022 i obejmuje loty realizowane od 10 października 2022 do 31 marca 2023.

Ponadto osoby, które zakupią bilet w Corendon Airlines na podróż w obie strony, zyskują dodatkowo do 10% zniżki.

Corendon Airlines w okresie zimowym z Polski od listopada do kwietnia przewozi swoich pasażerów w każdą sobotę z Warszawy i Katowic do Antalyi na Riwierze Tureckiej.

Szczegółowe informacje na temat akcji promocyjnej oraz bilety lotnicze oferowane są na stronie www.corendonairlines.com/pl , jak również w autoryzowanych biurach podróży.

Źródło i grafika: informacja prasowa Beata Modrzejewska Marketing & Corporate Communications Specialist