Statystyka. Marketing miejsc. Turystyka doświadczeń. Vlogerzy. To zagadnienia przewodnie konferencji dotyczącej nowym trendom w turystyce, która odbędzie się 14 kwietnia b.r. w Gdańsku w Europejskim Centrum Solidarności. 

Organizatorem konferencji jest Gdansk Convention Bureau.

Pozwól się zainspirować Nowym Trendom w Turystyce 2023!

14 kwietnia będziemy poruszać się w czterech głównych obszarach: statystyka w turystyce, marketing miejsc, turystyka doświadczeń oraz turystyka zrównoważona.

  • Dane statystyczne oraz metody opracowywania analiz z pewnością przysłużą się lepszemu planowaniu działań i efektywnemu dobieraniu usług do potrzeb klientów. Posłuchamy najbardziej inspirujących mówców z dziedziny, takich jak Janina Bąk i Jan Zając
  • Marketing miejsc pomoże Wam wybrać perełki z Waszej oferty i odpowiednio wykorzystać je w celu skutecznej promocji. Najlepsi eksperci z agencji reklamowych opowiedzą o swoich doświadczeniach i projektach turystycznych
  • Z kolei turystyka doświadczeń to temat, który z powodzeniem wykorzystacie przy konstruowaniu atrakcyjnej oferty. Przecież spojrzenie na temat oczami turysty to niezmiennie podstawa efektywnego działania. Nie zabraknie najpopularniejszych vlogerów podróżniczych
  • Turystyka zrównoważona pozwoli poznać najnowsze światowe trendy, które sprawiają, że ruch turystyczny przynosi pozytywne efekty dla całej lokalnej społeczności nie będąc uciążliwym.

Mówimy o przyszłości. Zastanawialiście się, kiedy będziemy turystami w kosmosie? Jakie pomysły mają obecnie korporacje na rozwój tego typu turystyki? Ile będzie kosztować lot? Temat nietuzinkowy, a przy tym jakże fascynujący. Piotr Kosek (z kanału YT Astrofaza) opowie o turystyce kosmicznej!

Tak bogaty program sprawi, że każdy wybierze coś dla siebie, a tymczasem już teraz możecie nabyć wejściówki EARLY BIRD w cenie 399 PLN. Cena pakietu zawiera udział w konferencji i lunch.

Więcej o konferencji wraz z dokładnym programem i możliwością rejestracji na stronie: https://newtrendsintourism.com/

Źródło: newtrendsintourism.com