Już 24 listopada 2021 – reaktywacja Meet the Bidder Autumn Edition

Już 24 listopada 2021 w godzinach od 11:00 do 17:30 Travel Bidder reaktywuje swoje spotkania dla Organizatorów wyjazdów MICE, grupowych i szytych na miarę.

MEET THE BIDDER Autumn Edition odbędzie się w Arche Hotel Krakowska, Al. Krakowska 237, Warszawa, który jest Partnerem tego wydarzenia.

Aby wziąć udział w spotkaniach B2B należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie internetowej:
https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Udział w targach jest bezpłatny. Rejestracja trwa do 19 listopada.

WYSTAWCY:

Uczestnictwo potwierdziło ponad 30 międzynarodowych wystawców. Przyjadą oni zarówno z krajów europejskich m.in.: Hiszpania i Portugalia, Malta, Niemcy, Słowacja, Chorwacja, Grecja, Cypr, Islandia, jak również z takich destynacji jak np: Gruzja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ameryka Południowa czy Mauritius.

Z powodu pandemii coraz więcej wyjazdów i spotkań biznesowych odbywa się w Polsce. W związku z tym utworzona została tym razem Strefa New Investment Travel (NIT) czyli Nowych Inwestycji w Turystyce. Wystawcami w niej będą przedstawiciele nowych ciekawych obiektów – nowo otwartych hoteli i obiektów jeszcze w budowie, promotorzy nowoczesnych rozwiązań takich jak “IncentiveApp” do zarządzania wyjazdami grupowymi, jak również reprezentanci regionalnych organizacji turystycznych, dzięki którym można będzie uaktualnić wiedzę o tym, co dzieje się w wybranych zakątkach Polski.

Przygotujcie się na dużą dawkę profesjonalnych spotkań i owocnych rozmów biznesowych!

MEET THE BIDDER BAG

Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma Meet the Bidderowy plecaczek z wybranymi magazynami od  Patronów medialnych (THINK MICE, Mice Poland, Wasza Turystyka, ALL INCLUSIVE – luksusowy magazyn o podróżach). Można w nim gromadzić też materiały uzyskane podczas spotkań B2B.

GRA MICE BINGO

Każdy zarejestrowany uczestnik, który odbędzie odpowiednią ilość spotkań weźmie udział w grze MICE Bingo. Można wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez zagranicznych wystawców! Należą do nich m. in. bilety lotnicze czy vouchery hotelow

Źródło: Anna Molęda – Kompolt