Opinie gości w hotelach InterContinental Hotels Group „Guest Love” to wskaźnik procentowy pozytywnych ocen z pobytu, w stosunku do wszystkich wystawionych. Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport za osiągnięcie w 2023 roku wyniku ponad 92 proc. pozytywnych opinii gości „Guest Love” otrzymał najwyższą nagrodę „ELITE” w ramach programu motywacyjnego Building Brilliance sieci IHG.

– podkreśla Wojciech Dobrowolski, dyrektor Holiday Inn Express Rzeszów Airport.

Holiday Inn Express Rzeszów Airport to trzygwiazdkowy hotel należący do międzynarodowej sieci InterContinental Hotels Group. Hotel zlokalizowany jest zaledwie kilkaset metrów od Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, tuż obok G2A Areny i około 12 kilometrów od centrum Rzeszowa.

Ten 120-pokojowy obiekt jest jednym z najnowocześniejszych hoteli tej klasy w Europie. Strefy wspólne, zaprojektowano w całości zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi obiektów ostatniej generacji sieci hotelowej Holiday Inn Express. Pokoje dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – Warm i Bright. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, restauracja oraz całodobowy bar.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: Polski Holding Hotelowy