Global DMC Alliance zaprasza organizatorów, biura podróży i agencje MICE na prezentacje oferty swoich międzynarodowych kontrahentów. W dwóch miastach: Poznań 6.09 i Warszawa 7.09, po niemieckim debiucie 5.09 w Berlinie, zaprezentuje się łącznie osiem DMC: z Argentyny, Ugandy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Egiptu, Rumunii, Indii i Sri Lanki oraz Indochin ( Wietnam, Kambodża, Birma, Laos).

Będzie to atrakcyjne spotkanie profesjonalistów połączone ze wspólną kolacją i losowaniem atrakcyjnych nagród. GDA – Global DMC Alliance, z siedzibą na Malcie, to światowa sieć kreatywnych DMC, które tworzą rozwiązania dostosowane do potrzeb wiodących światowych firm z branży spotkań, incentive, kongresów i wydarzeń (MICE).

Zainteresowani przedstawiciele branży turystycznej mogą się zarejestrować na bezpłatne wydarzenie online do dnia 31.08.2023:

POZNAŃ : https://app.evenea.pl/event/globaldmcpoznan/

WARSZAWA: https://app.evenea.pl/event/globaldmcwaw/

Więcej informacji o wystawcach: https://asiste.pl/gda-global-destination-alliance/ Aby uzyskać więcej informacji na temat Global DMC Alliance, zapraszamy na stronę internetową https://gda-mice.com/.  

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: ASISTE travel trade marketing & events