Kiszyniów, stolica Mołdawii, to miasto łączące historyczny urok z nowoczesnością. Odwiedzający mogą zwiedzić Katedrę Narodzenia Pańskiego, słynącą ze wspaniałej architektury oraz cieszyć się spokojną atmosferą parku Stefana Wielkiego, ulubionego miejsca zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Ogłoszenie nowej trasy odzwierciedla rosnące zapotrzebowanie na bezpośrednie loty łączące Polskę i Mołdawię. Najnowsze połączenie Wizz Air nie tylko wzmocni więzi gospodarcze i kulturalne między obydwoma krajami, ale także zapewni pasażerom wygodniejsze możliwości podróży.

Rozkład lotów:

  • Nowe połączenie: Lotnisko Chopina w Warszawie – Międzynarodowy Port Lotniczy Kiszyniów – będzie obsługiwane trzy razy w tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek (od listopada we wtorek, czwartek i niedzielę)

– powiedziała Sasha Vislaus,menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Pasażerowie mogą bezpiecznie rezerwować bilety z WIZZ Flex. Dzięki usłudze WIZZ Flex pasażerowie mogą anulować lot do trzech godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać natychmiastowy zwrot 100% ceny biletu w postaci kredytu na koncie WIZZ.

TrasaDniCeny odStart
WARSZAWA-KISZYNIÓWponiedziałęk, środa, piątek**109PLN30 września 2024

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: Wizz Air