Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego, Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel ponownie został wyróżniony przez sieć Marriott International. Hotel otrzymał Diamond Circle Award 2022 i tym samym znalazł się w gronie dwudziestu najlepszych hoteli marki Courtyard na świecie.

Diamond Circle Award to najwyższe wyróżnienie sieci Marriott, które może otrzymać hotel spośród wszystkich kategorii Marriott Select Brands Awards. Przyznawane jest przede wszystkim na podstawie opinii gości (wskaźnik polecenia hotelu ITR – Intent To Recommend), dobrych wyników jakościowych oraz zgodności standardów z wymogami marki.

Ta nagroda to przede wszystkim wielkie wyróżnienie dla całego zespołu warszawskiego hotelu Courtyard, a także docenienie wysiłku i zaangażowania wszystkich naszych pracowników. Jesteśmy dumni, że goście tak wysoko ocenili naszą pracę, dzięki czemu znaleźliśmy się w elitarnym gronie 20-stu najlepszych hoteli marki Courtyard na świecie. Nasz hotel jest jednocześnie jedynym hotelem w Polsce i jednym z dwóch w Europie, który otrzymał tę nagrodę

podkreśla Sylwia Korzeniewska, dyrektor generalna Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel.

Czterogwiazdkowy Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport usytuowany jest naprzeciwko terminalu na Lotnisku Chopina w Warszawie i jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Obiekt posiada 241 pokoi i 13 sal konferencyjnych o powierzchni prawie 764 m kw. Co roku z usług hotelu korzysta prawie 100 tys. gości.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: Polski Holding Hotelowy