Wakacje.pl, największy mulitagent w Polsce, rozpoczął obsługę turystyczną grup. Obejmuje ona wyjazdy typu MICE (meetings, incentives, confereces, exhibitions), ale też innego rodzaju podróże grupowe – chociażby realizowane na specjalne okazje (wieczory panieńskie, kawalerskie, śluby, wesela, nagrody dla pracowników i kontrahentów) oraz wycieczki szkolne. Wakacje.pl nie tylko przygotują ofertę skrojoną na potrzeby klienta, ale też zajmą się jej kompleksową obsługą. Do działu MICE można kierować zapytania dla grup liczących powyżej 10 uczestników.

– mówi Maciej Lipski, MICE manager w Wakacje.pl.

Jaki jest zakres usług działu MICE Wakacje.pl? Nieograniczony! Poza typowymi podróżami połączonymi z organizacją szkolenia, konferencji, czy uroczystej gali na podsumowanie roku, program może obejmować szereg usług dodatkowych, takich jak wykład eksperta z dziedziny wskazanej przez klienta czy mówcy motywacyjnego. Zespół przygotuje też zajęcia z team buildingu, zorganizuje zwiedzanie, czy korzystanie z innych atrakcji odwiedzanego miejsca, nawet jeśli mowa o uprawianiu sportów ekstremalnych. Nie ma też ograniczeń dotyczących miejsca wyjazdu – może to być popularny, modny kierunek albo destynacja, do której trudno byłoby dotrzeć na własną rękę.

– dodaje Maciej Lipski.

Wśród propozycji wyjazdów grupowych znalazły się też wycieczki szkolne dla dzieci  w każdym wieku. Program zostanie przygotowany tak, by uczestnicy wynieśli z wyjazdu jak najwięcej – trochę wiedzy, trochę odpoczynku, ale przede wszystkim masę wrażeń i bliższe przyjaźnie. Wakacje.pl zajmą się zatem organizacją zielonej szkoły, zwiedzania z przewodnikiem, wycieczki górskiej, czy zagranicznej objazdówki – lekcja historii z tarasu widokowego na wieży Eiffla na pewno pozostanie na długo w pamięci uczestników. Innym rodzajem podróży grupowych są wyjazdy na specjalne okazje.

– informuje Maciej Lipski.

Aby uzyskać ofertę wystarczy odwiedzić stronę www.wakacje.pl/p/wyjazdy-grupowe.html i wysłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy. To proste i intuicyjne w obsłudze narzędzie, dzięki któremu klient już na pierwszym etapie przekazuje najważniejsze informacje niezbędne do przygotowania wyceny.

Wakacje.pl będą systematycznie poszerzać ofertę wyjazdów grupowych, wśród propozycji, które będą rozwijane, znajdują się między innymi podróże łączące pracę z wypoczynkiem (workation).

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: Wakacje.pl