Albania od niedawna cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród segmentu podróży wakacyjnych jak i MICE. Ciekawa historia kraju, przyjemny klimat, pyszna kuchnia i przede wszystkim relatywnie niskie ceny, sprawiają, że Albania jest coraz chętniej wybierana jako kierunek pobytów wypoczynkowych oraz MICE.

Dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym z Warszawy do Tirany, Albania stała się znacznie bliższa. Szansę na umocnienie swojej pozycji na rynku dostrzegło biuro Elite Travel Group z Albanii i zatrudniło TravelReps do reprezentowania swoich interesów w Polsce. – powiedziała Paulina Kossakowska- Dyrektor TravelReps

Cieszymy się, że  razem z TravelReps wkraczamy na polski rynek i serdecznie zapraszamy do współpracy touroperatorów i agencje MICE. Elite Travel Group jest biurem podróży o ugruntowanej pozycji, to jedno z najbardziej znanych biur podróży  w Albanii. Założone w 2000 r.  Elite Travel Group z siedzibą w Tiranie, może poszczycić się świadczeniem najwyższej jakości usług turystycznych na Półwyspie Bałkańskim. Należymy do sieci Lufthansa City Center i Global Incoming Network, jesteśmy biurem autoryzowanym przez IATA oraz CLIA, posiadamy certyfikaty zrównoważonego rozwoju Travelife, jakości ISO 9001:2015 oraz zarządzania środowiskowego ISO 14001 i eko-zarządzania EMAS. Oferujemy pełen zakres usług turystycznych: pobyty wakacyjne, wycieczki objazdowe, organizację wypoczynku dla klientów indywidualnych, a także obsługę grup typu MICE” powiedział Elvis Kotherja – Dyrektor Zarządzający Elite Travel Group.

TravelReps reprezentuje zagraniczne firmy turystyczne na polskim rynku od 2013 r., przybliża polskiej branży turystycznej ofertę 30 Partnerów ze wszystkich kontynentów.

Źródło i zdjęcia: TravelReps