W dniach 22.05-25.05 w czterech miastach Polski, odbędzie się roadshow – spotkania stolikowe z przedstawicielami Teneryfy. Podczas sesji w Katowicach 22.05, Wrocławiu 23.05, Poznaniu 24.05 oraz Warszawie 25.05 będzie okazja poznać nowych partnerów biznesowych z Teneryfy, zasmakować smaków wyspy oraz wymienić się doświadczeniami podróżniczymi i nie tylko.

Celem spotkań jest nie tylko rozwinięcie turystyki FIT oraz biznesowej, ale również wsparcie turystyki zrównoważonej oraz aktywnej. Na spotkania zapraszamy zarówno organizatorów turystyki i agentów, jak również kluby sportowe i pośredników sprzedaży nieruchomości.

Teneryfa jest miejscem, które jest w stanie zaspokoić wiele branż i rynków pod względem zaplecza hotelowego, gastronomicznego oraz sportowego. Chcemy stworzyć bazę networkingową pomiędzy wyżej wymienionymi. Wszystkie powyższe są powiązane wspólnymi celami, zatem wymiana doświadczeń a także zdobycia nowych klientów jest bardzo cenna. Jest to również idealny moment, aby wzajemnie korzystać ze swoich usług. Teneryfa jest idealną platformą jednocząca branże i spajającą biznesy.

Obecność podczas workshopów to również okazja do wygrania atrakcyjnych nagród i posmakowania wyjątkowych potraw, z których słynie wyspa. Dzięki górującemu nad nią wulkanowi Teide jest w stanie zapewnić zarówno typowo piaszczyste oraz rozrywkowe miejsca na południu jak i romantyczny cień palm i wulkaniczne plaże na północy.  Dla fanów turystyki aktywnej odnajdzie się tu wiele wspaniałych miejsc do wędrówek a ci, którzy kochają golfa spełnią swoje marzenia o grze na idealnych polach w pięknym słońcu. Nasi partnerzy z Teneryfy zaprezentują nam obiekty hotelowe, gastronomiczne, współpracę w ramach DMC oraz enoturystykę.

Hiszpania de Luxe – Wasz partner B2B

ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE:
https://www.meettenerife.pl/rejestracja

Źródło: Hiszpania de Luxe
Zdjęcie: Pixabay