Wiosną przyszłego roku amerykańskie linie Frontier Airlines wprowadzą roczny bilet GoWild! Dzięki niemu będzie można przez 12 miesięcy korzystać nieograniczoną liczbę razy z lotów z całej siatki przewoźnika. Dla wielu podróżników ten pomysł był tylko w sferze marzeń, a teraz może się spełnić.

Przewoźnicy od lat starają się zachęcić pasażerów do jak najczęstszego korzystania ze swoich usług, wprowadzając różnego rodzaju zachęty w postaci zryczałtowanych cen czy biletów miesięcznych. To szczególnie ważne w przypadku low-costów, gdzie priorytetem jest maksymalne wypełnienie foteli w samolotach. Właśnie na tym założeniu opiera się nowa oferta amerykańskiej taniej linii Frontier Airlines, która właśnie ogłosiła, że wiosną wprowadzi roczny bilet na nieograniczoną liczbę podróży!

Oczywiście przewoźnik ma kilka warunków. Po pierwsze: loty można rezerwować z dowolnym wyprzedzeniem, ale linia potwierdzi rezerwację każdorazowo dopiero na dzień przed wylotem. Gdy będzie miała pewność, że ma w samolocie wolne miejsca. W praktyce więc nigdy nie możemy być do końca pewni, że polecimy. Druga rzecz to oczywiście dodatkowe usługi: Frontier to low-cost, więc w cenie biletu będziemy mieli tylko losowo wybrany fotel i mały plecak. Jeśli będziemy chcieli dokupić choćby tylko bagaż podręczny, będziemy musieli za to dodatkowo zapłacić.

Wydaje się, że tania linia Frontier Airlines przygotowuje świetną ofertę, ale raczej głównie dla spontanicznych podróżników.

Źródło: fly4free.pl
Tekst: Anna Molęda – Kompol