Tradycyjnie, w styczniu członkowie SITE Poland spotkali się, aby podsumować poprzedni rok, porozmawiać o inicjatywach i wspólnych tematach na 2023 r. planach na kolejny i przy lampce wina i smakołykach porozmawiać o naszych biznesach i kondycji branży.
Fot. PR & Communication Site Poland

Spotkanie odbyło się w hotelu Golden Tulip Warsaw Centre a gościła nas Dorota Popińska – Dyrektor Sprzedaży tego hotelu. Ten flagowy obiekt Golden Tulip Hotels świeżo po remoncie zaskoczył designerskimi wnętrzami, centrum konferencyjnym, i przestrzenią co-work oraz ofertą kulinarno-rozrywkową The Complex, gdzie bije towarzyskie serce hotelu i dobrze miksują się smaki, ludzie i doświadczenia.

Partnerzy spotkania SIGNAL Iduna oraz Niemiecka Centrala Turystyki wzbogacili spotkanie ciekawymi prezentacjami o swoich usługach i produktach.

W kadencji 2022-2023 Zarząd działa w składzie: Prezes Grażyna Grot-Duziak (MICE Expert), Viceprezes -Anastazja Szerkus (Conqueror Travel Club), Viceprezes – Joanna Montenarh (Travel Projekt) oraz członkowie Zarządu: Jarosław Hulboj (BCD M&E), Krzysztof Kołacz (Conqueror Travel Club), Piotr Cieślak (Travelmediate), Radosław Szafranowicz-Małozięć (Kadry Turystyki), Kinga Bil (studentka) oraz Monika Górnik (Weco-Travel Services).

Rok 2022 był dla naszych członków trudny i ekscytujący zarazem, z uwagi na dużą liczbę realizowanych projektów i kumulację w czasie. Jesteśmy szczególnie dumni z akcji charytatywnej „We stand with Ukraine” zainicjowanej w marcu 2022 r. Dzięki hojności naszych kolegów z oddziałów SITE Global na całym świecie, wsparliśmy finansowo uczniów i studentów z Ukrainy. Realizowaliśmy nasze flagowe projekty, które służą nie tylko członkom ale całej branży.

Rok 2023 w firmach naszych członków zapowiada się równie aktywnie jak 2022, a w stowarzyszeniu planujemy kontynuować nasze projekty:

Destination Poland, Young Leaders Program, Edukacja, Sustainable Tourism, Komisja ds. Linii Lotniczych oraz aktywnie uczestniczyć we wspólnych inicjatywach branżowych”- mówi Grażyna Grot-Duziak , Prezes SITE Poland, 

Stowarzyszenie zaprasza w swoje szeregi te osoby, którym bliska jest turystyka biznesowa, i wyjazdowa i przyjazdowa.

Źródło i zdjęcie: PR & Communication Site Poland