W okresie świątecznym popularne pozostają również zimowe kierunki na city break – szczególnie loty do Londynu i Dublina. Te dwa kierunki co roku przyciągają wielu podróżnych z Polski ze względu na takie atrakcje jak jarmarki bożonarodzeniowe czy koncerty. Warto również zwrócić uwagę na rosnące zainteresowanie Albanią. Kierunek ten zyskuje na popularności wśród polskich turystów, którzy chcą odkryć malownicze krajobrazy i wyjątkową kulturę. To idealny kierunek dla podróżników chcących poznać nową, nieoczywistą perłę turystyczną.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja, by podarować bliskim wyjątkowy prezent. Z tego powodu Ryanair oferuje możliwość zakupu karty podarunkowej, która gwarantuje uniknięcie nietrafionych prezentów, a obdarowani mogą sami wybrać wymarzony kierunek podróży.

Z okazji zbliżającego się okresu świątecznego, Ryanair przygotował specjalną ofertę, w ramach której wszystkie karty podarunkowe zakupione między 2 a 14 grudnia zapewniają pierwszeństwo wejścia na pokład i pozwalają na ominięcie świątecznych tłumów.

-powiedziała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager CEE & Baltics w Ryanair.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: Ryanair