Biuro podróży EXIM tours kontynuuje rozbudowę zespołu. Od listopada do obszaru produktu dołącza Rafał Napierała, z turystyką związany całe swoje życie zawodowe.

Zaprosiłem Rafała do współpracy bo cenię sobie jego wiedzę i doświadczenie. W EXIM tours jesteśmy na etapie szybkiego rozwoju i wzrostu, chcemy bardziej skupić się na rozmowie i współpracy z naszymi partnerami na poszczególnych kierunkach, wzmocnieniu relacji bezpośrednich z hotelami

– powiedział Marcin Małysz, Prezes EXIM tours w Polsce.

Dołączenie Napierały do zespołu wzmocni reprezentację w grupie DER Touristik w zakresie wspólnego zakupu usług hotelowych czy zoptymalizuje polski udziału w puli pokoi kontraktowanych na poziomie całej grupy. Rafał będzie też odpowiedzialny za contracting kierunków, które są istotne dla EXIM tours Polska, takich jak Malta, Costa Brava czy Cypr.

Rafał Napierała z turystyką jest związany całe swoje życie zawodowe. W 2006 roku rozpoczął pracę jako Specjalista ds. turystyki w Neckermann Polska i jednocześnie kontynuował edukację na studiach magisterskich o specjalności Zarządzanie w turystyce. W 2010 roku objął stanowisko Kierownika jednego z oddziałów niemieckiego touroperatora, a od 2014 do 2019 roku pełnił funkcję Product Managera odpowiedzialnego przede wszystkim za kierunki tureckie, ale też m.in. za Polskę, Chorwację i wyspy greckie. Po prawie 13 latach pracy w Neckermann Podróże przeniósł się do Polskich Linii Lotniczych LOT. U narodowego przewoźnika był odpowiedzialny za współpracę z zewnętrznymi dostawcami usług dodatkowych w Biurze E-commerce. Przez ostatni rok kierował działem produktu w Join UP! Polska.


EXIM tours jest piątym największym organizatorem wyjazdów w Polsce. Co roku z usług biura korzysta ponad 200 tys. osób. Posiada jedną z najwyższych gwarancji ubezpieczeniowych na rynku. Marka w tym roku obchodzi 30-lecie działalności. Od 2012 roku jest częścią Der Touristik Group, jednej z najnowocześniejszych firm turystycznych w Europie. Grupa jest obecna w 16 krajach.

Opracował: Mirosław Mikulskki
Źródło i zdjęcie:EXIM tours