Tanie wyjazdy all inclusive to jeden z najwygodniejszych sposobów na spędzenie urlopu bez jakichkolwiek zmartwień. W grudniu najtańsze wakacje pod palmami można spędzić w Egipcie, jak również w innych ciekawych i ciepłych krajach.

Egipt za mniej niż 2 tys. zł

Jeżeli marzysz o cieple, plaży, opalaniu i nurkowaniu, to idealną ofertą będzie wyjazd Last Minute do Egiptu. W pierwszym tygodniu grudnia w Hurghadzie temperatura w ciągu dnia przeważnie utrzymuje się na poziomie 22-26℃, a ceny tygodniowych wyjazdów do trzygwiazdkowych hoteli zaczynają się od 1500 zł. Jeżeli myślisz o nieco lepszym standardzie, to Last Minute z wylotem od 1 grudnia w hotelu czterogwiazdkowym można wykupić za ok. 1700-1800 zł od osoby za siedem dni.

Jeżeli masz na uwadze spędzenie Bożego Narodzenia i Nowego Roku w Egipcie, wówczas musisz liczyć się z wyższymi cenami. Przy wylocie z Polski w terminie od 22 grudnia lub 1 stycznia trzeba się liczyć z wydatkiem za tygodniowy pobyt w 3-4 gwiazdkowym hotelu, z przelotami i wyżywieniem w granicach 2700-3000 zł od osoby.

All inclusive na Święta

Jeżeli nie szukasz aż tak wysokich temperatur, to idealnym miejscem na grudniowy wyjazd może okazać się Malta bądź Cypr. Do połowy grudnia termometry będą tam wskazywały ok. 20℃, a w okolicy Bożego Narodzenia turyści mogą liczyć na 15-16℃. Dodatkowo na turystów czekają również wyjątkowe, które nadają ciepły i przyjemny charakter Świąt.

Do wyjazdu mogą zachęcać również ceny. Tygodniowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu można zarezerwować za 1800-2000 zł. Nieco drożej będzie w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Wówczas ceny pobytów w czterogwiazdkowych hotelach zaczynają się od 2200-2300 zł.

W podobnej cenie można spędzić Boże Narodzenie i Nowy Rok w Turcji. Ceny tygodniowych wyjazdów all inclusive w czterogwiazdkowych hotelach zaczynają się od 2,2 tys. zł. Zbliżone są również wartości na termometrach.

Źródło: podroze.wprost.pl
Zdjęcia: Pixabay