MEET THE BIDDER Spring Edition w Warszawie 29.03.2023 zebrał 50 wystawców z całego świata. Frekwencja dopisała! Podczas jednego dnia targi odwiedziło ponad 80 menedżerów turystyki wyjazdowej z Polski.

MEET THE BIDDER Spring Edition rozpoczął się już 28 marca powitalnym drinkiem w Arche Hotel Krakowska w Warszawie, który był Partnerem tego wydarzenia. Rozmowy w miłej atmosferze zakończyły się obiadem powitalnym dla wystawców. Następnego dnia 29 marca 2023 rozpoczęła się 32. edycja tego wydarzenia.  

WYSTAWCY: Organizatorzy zgromadzili ponad 50 wystawców z całego świata oferujących usługi w ponad 30 krajach świata. Tradycyjnie przyjechali z krajów europejskich jak np.: Hiszpania, Portugalia, Malta, Chorwacja, Włochy, Słowenia, Wielka Brytania, Islandia, Czechy, Niemcy.  Nie zabrakło jednak przedstawicieli z rzadziej obecnych na MTB do tej pory krajów jak np. Albanii, Austrii,  Serbii, Szwecji, Czarnogóry, Litwy. Reprezentanci mniej oczywistych, czy też egzotycznych kierunków jak: Nepal, Mauritius, RPA, Etiopia, ale też kraje skandynawskie, licznie uczestniczyli w spotkaniach B2B.

UCZESTNICY: Meet the Bidder skierowany do przedstawicieli branży turystycznej, a w szczególności organizatorów wyjazdów motywacyjnych,  luksusowych i biznesowych.

Frekwencja gości z Polski na wydarzeniu dopisała równie doskonale i podczas 14 rund uczestnicy odbyli ponad 900 spotkań tego dnia!

ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE targom Meet the Bidder:

  • Pierwsze 20 osób, które pojawiły się 29 marca i odbyły minimum 15 spotkań z Wystawcami, otrzymało 20 dwuosobowych Voucherów na 4-godzinny pobyt w 3 strefach Parku Wodnego Suntago.
  •  Po raz kolejny odbyła się gra Travel Experience Invitations,  w której można było zdobyć wiele atrakcyjnych zaproszeń do podróży,  ufundowanych przez Wystawców w kategoriach:
  • Let’s Taste, czyli  smakołyki z wybranych destynacji, zaproszenia do restauracji i na degustacje. Np. wino z Madery, zaproszenie do restauracji Winestone w Mercure Warszawa Centrum.
  • Let’s Enjoy, czyli unikalne przeżycia. Np. całodzienny rejs na wyspę Comino i jej Błękitną Lagunę na Malcie.
  • Let’s Stay, czyli atrakcyjne pobyty w hotelach, lodge i resortach np.

– Hello Island zaprasiło na 8 noclegów na Mauritiusie.

– DMC Aarya Village Travel zaprosiło na łącznie 10 noclegów w Nepalu.

– Aquilla Collection zaoferowała wyjątkowe Safari  dla 2 osób.

– Polskie przedstawicielstwo Accor zaprosiło po 2 osoby do każdego z wymienionych hoteli: Mercure Kraków Fabryczna City, Mercure Kraków Stare Miasto, Mercure Wrocław Centrum, Mercure Gdańsk Stare Miasto, Novotel Wrocław Centrum, Novotel Warszawa Centrum.

  • Let’s Fly- bilety lotnicze. Tym razem LOT ufundował przelot na trasie europejskiej.

MEET THE BIDDER POST TOURS: Dla wielu uczestników Meet the Bidderze wiąże się z pierwszą wizytą w Polsce. Jeśli byli już wcześniej  w naszym kraju, często nie mieli czasu na jego poznanie, dlatego organizatorzy umożliwili im zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem.

PARTNERZY I PATRONI WYDARZENIA

Partner hotelowy: Arche Hotel Krakowska

Partnerzy Stowarzyszeniowi: SITE Poland,  SOIT, Stowarzyszenie Branży Eventowej – SBE / Events Industry Association – Poland

Partnerzy medialnymi: nowaturystyka.pl,

HINK MICE, waszaturystyka.pl, Rynek Turystyczny, Business Traveller Poland, MICE Poland, Świat Podróże Kultura, TravelCompass, All Inclusive – luksusowy magazyn o podróżach, TTG Polska, Read&Fly.

Międzynarodowymi patronami medialnymi są: MICE and TOURISM Around the World e-magazine oraz Evintra.

Tekst: MM
Źródło: travel-bidder