16 Grudnia 2021 r., zaczynają się pierwsze branżowe spotkania on-line z Galicyjskim sektorem turystycznym organizowane przez Xunta de Galicia we współpracy z Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce.

WORKSHOP DLA POLSKIEJ BRANŻY TURYSTYCZNEJ. Zarejestruj się już dziś !! !!

https://live.eventtia.com/en/meetgaliciapl2021

Przez całe dzień, będzie można zapoznać się z propozycjami i nowościami, jakie przygotowały firmy z sektora turystycznego z Galicji, zainteresowane współpracą z rynkiem polskim. Przedstawiciele polskiej branży turystycznej mogą umawiać się na biznesowe spotkania on-line ze swoimi kolegami i partnerami z Hiszpanii do 15 Grudnia 2021 r., do godz. 24.00.

Na oficjalnym profilu na Facebooku Hiszpania de Luxe będzie opublikowane wszystkie przygotowane interesujące webinary:

https://www.facebook.com/hiszpaniadeluxe/events/?ref=page_internal

W Meet Galicja 2021 udział potwierdziło aż ponad 25 hiszpańskich firm. Zarejestrowanie się na to wydarzenie stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z aktualną sytuacją turystyczną i covidową w Hiszpanii i Galicja.

Meet Galicja 2021 to największy program promocji Galicja i Droga Św. Jakuba w Polsce za pośrednictwem licznych webinariów, konkursów i wielu nagród, które czekają na wszystkich zarejestrowanych przedstawicieli polskiej branży turystycznej!

Degustacja on-line D.O Rias Baixas

Prowadzący Conrado Moreno i  Tomasz Ikwanty z Winnetou

GRATIS dla pierwszych 30 agentów, którzy zarejestrują się na Workshop Meet Galicja.

Butelkę Wina wyślemy do domu, więc po prostu usiądź wygodnie na kanapie i daj się ponieść podczas degustacji jednego z win z winiarskiego regionu Galicji .

Czekamy na Ciebie 16.12

Życzymy Dobrej Drogi – Buen Camino!