W ramach tygodnia “Black Week” przewoźnik przygotował specjalną akcję promocyjną, która dotyczy lotów wakacyjnych na sezon lato 2023.

Linie Corendon Airlines, które specjalizują się w realizowaniu połączeń lotniczych z polskich lotnisk do słonecznej Antalyi nad Morzem Śródziemnym, oglosiły wyjątkową akcję zniżkową `SUPER FRIDAY` na loty w sezonie letnim przyszłego roku.

Przewoźnik oferuje wakacyjne loty w sezonie 2023 z atrakcyjną zniżką 20 %!

Linia oferuje pasażerom 20-procentową zniżkę od ceny biletu netto na wszystkie loty w okresie od 1 kwietnia do 31 października 2023 roku. Promocja potrwa do poniedziałku 28 listopada 2022.

Urlopowicze, którzy już teraz pragną zaplanować swoje loty z Corendon Airlines, będą mogli doświadczać radości podróżowania do najpopularniejszych miejsc wakacyjnych w Europie z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Belgii, Austrii i Szwajcarii w korzystnych cenach w miesiącach letnich.

Promocja 20% zniżki, która obowiązuje dla wszystkich rodzajów taryf rezerwacji dokonanych przez stronę www.corendonairlines.com w terminie do 28 listopada, obejmuje loty, które będą realizowane w okresie od 1 kwietnia do 31 października 2023 roku.

Pasażerowie, którzy dokonają rezerwacji w ramach akcji, będą mogli również skorzystać z dodatkowego 10% rabatu, jeśli w ramach tej samej rezerwacji zakupią bilet w obie strony.

Źródło i grafika: informacja prasowa Beata Modrzejewska Marketing & Corporate Communications Specialist Corendon Airlines