Co połączyło: Grażynę Wolszczak, Bartłomieja Topę, Leszka Lichotę, Przemysława Sadowskiego, Radosława Kawęckiego, Łukasza Rutkowskiego i Ewę Błachnio? Stół do snookera! Tak, już teraz, jedna z sal bankietowych Hotelu BUKOVINA zamieniła się w miejsce pasjonujących rozgrywek. Ludzie biznesu i znane szerokiej publiczności osobowości polskiej sceny teatralnej, filmowej i kabaretowej próbują swoich sił w nietuzinkowym sporcie. To już Piąta, jubileuszowa edycji Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze. Wydarzenie swoim patronatem honorowym objął nawet Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego.


𝐇𝐨𝐭𝐞𝐥 𝐁𝐔𝐊𝐎𝐕𝐈𝐍𝐀, który jest współorganizatorem wydarzenia to malowniczo położony obiekt u podnóża Tatr w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego, słynący z wyjątkowej gościnności, rodzinnej atmosfery i wyśmienitej kuchni. Otoczenie Hotelu BUKOVINA daje możliwość spędzenia czasu aktywnie w sportowym wydaniu lub na zabawie i relaksie w wodach 𝐓𝐞𝐫𝐦 𝐁𝐔𝐊𝐎𝐕𝐈𝐍𝐀. Kąpiel w gorącej wodzie termalnej z pewnością pomoże zawodnikom zregenerować siły, a kibicom rozgrzać się, po całym dniu pełnym sportowych wrażeń.

Marcin Nitschke, snookerzysta, wielokrotny medalista Mistrzostw Europy i Polski, propagator snookera w Polsce  i współtwórca marki Maestato, postanowił stworzyć event łączący różne dziedziny życia przy jednym snookerowym stole. Jest to niecodzienna możliwość spotkania osób z różnych branż, wymiany spostrzeżeń, doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Serdecznie zapraszamy na ostatnie starcie najlepszych! Półfinały oraz finał rozgrywek już w sobotę 23.04.2022 r. od godziny 10:00 w Hotelu BUKOVINA.

Tekst: NITSCHE Events
Zdjęcia z wydarzenia: Kadry Serca
Zdjęcia obiektu: Materiały prasowe Hotel BUKOVINA