Rok 2023 dla Anex Poland to rok zmian i wzmocnienia działań na polskim rynku turystycznym. W marcu touroperator zorganizował wielką imprezę inauguracyjną dla branży, która odbyła się w warszawskim klubie Moxo. Następnie zaprosił agentów na wspólny wyjazd do Turcji i udział w premierowym locie Boeingiem 777 własnymi liniami lotniczymi Mavi Gök Airlines. Został też przeprowadzony rebranding z Orex Travel na Anex Poland.

To jednak nie koniec. Anex Poland konsekwentnie stawia na rozwój. Poszukuje najlepszych specjalistów w branży, rozpoczyna rekrutację na wiele stanowisk i w najbliższym czasie stawia na powiększenie zespołu na polskim rynku. Poszukuje między innymi Specjalistów ds. Turystyki, Rezydentów a także Koordynatora Call Center, Managera Regionalnego w regionie północnym oraz specjalistów do pracy w Dziale Produktu i Rezerwacji.

Ludzie są nieocenioną wartością każdej firmy. Stawiamy na doświadczonych, zaangażowanych i kreatywnych specjalistów z którymi wspólnie stworzymy nową historię Anex Tour w Polsce Warunki, które oferujemy oraz możliwość pracy u jednego z największych touroperatorów to duża szansa na rozwój i poszerzanie swoich kompetencji

– mówi Dominika Jurowska, Zastępca Dyrektora Generalnego Anex Poland.

Powiększający się zespół profesjonalistów, szeroki wybór destynacji, własna linia lotnicza, nowa siedziba główna i własne biura sprzedaży oraz nowe formy współpracy z siecią agencyjną pokazują, że Anex nie stoi w miejscu. Pracownicy tego touroperatora mogą rozwijać się zarówno w sektorze B2B jak i B2C. Wszystkie ogłoszenia można znaleźć na stronie internetowej https://anextour.com.pl lub wysłać CV na adres pl.cv@anextour.com


Anex Tour działa na międzynarodowym rynku turystycznym od ponad 28 lat i obecny jest w 39 krajach. Touroperator w swojej ofercie posiada popularne kierunki wśród turystów na czele z Turcją, Egiptem, Bułgarią czy Grecją. Specjalizuje się również w destynacjach egzotycznych takich jak m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy.

Oprócz tego Anex Tour posiada własną linię lotniczą Mavi Gök Airlines. Z Polski planuje wyloty z największych miast w Polsce: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa. Jako pierwszy Touroperator w historii oferuje swoim klientom przeloty w podwyższonej klasie Comfort oraz Biznes – Boeingami 777.

Źródło: anextour.com