– podkreśla Tomasz Zubek, Dyrektor Biura Sprzedaży w Polskim Holdingu Hotelowym.

Posiadacze Młodzieżowej karty EURO26 mogą korzystać z 10 procent zniżki na noclegi oraz na gastronomię w hotelach i obiektach Grupy PHH. Zniżki obowiązują wyłącznie w przypadku dokonania rezerwacji poprzez bezpośrednie kanały obiektu (telefonicznie lub mailowo), jak również możliwa jest rezerwacja na miejscu w Obiekcie. Nie obejmują rezerwacji dokonanych za pośrednictwem innych podmiotów lub stron internetowych pośredników oraz nie łączą się z innymi promocjami. Zniżki zostaną naliczone przy meldowaniu po okazaniu Karty EURO26. Informacje o obiektach Grupy PHH, w których obowiązuje Karta można znaleźć na stronie www.wPolsceNajlepiej.pl.

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 (European Youth Card) jest kartą identyfikacyjną, która umożliwia zdobycie niesamowitych zniżek w hotelach, restauracjach, parkach rozrywki muzeach i w wielu innych miejscach zarówno w Polsce, jak i w Europie. Karta jest dedykowana dla każdego w wieku od 5 do 30 lat. Wydawca Młodzieżowej Karty EURO26 jest członkiem European Youth Card Association (EYCA). Jest to pozarządowe stowarzyszenie non-profit zrzeszające 40 organizacji członkowskich, które wydają Europejską Kartę Młodzieżową ponad 7 milionom młodych ludzi w 35 krajach Europy.


Grupa PHH liczy obecnie ponad 50 hoteli i obiektów z blisko 6 tysiącami pokoi, co czyni ją drugą największą grupą hotelową w kraju i pierwszą z wyłącznie polskim kapitałem. Oferuje rozbudowaną sieć hoteli i obiektów, zlokalizowanych w różnych częściach Polski – w dużych miastach, mniejszych miejscowościach, a także turystycznych rejonach górskich i nadmorskich. Współpracuje – jako franczyzobiorca – z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group, Louvre Hotels Group i Accor. Więcej informacji www.phh.pl

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: Polski Holding Hotelowy