W dniach od 31 marca do 1 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbędzie się konferencja New Trends in Tourism. Podczas 12. edycji tego wydarzenia będzie okazja do wysłuchania ekspertów branżowych z Polski, Stanów Zjednoczonych, Izraela czy Wielkiej Brytanii. Swoje przybycie potwierdzili Justin Reid, marketer świadomych podróży z TripAdvisor, Eran Ketter, lider myśli turystycznej, Doug Lansky, pisarz oraz Marta Mills, specjalistka do spraw turystyki zrównoważonej. W gronie polskich prelegentów zasiądzie Piotr Bucki, edukator i mówca.

Edycja Konferencji NTT w pełni poświęcona jest szeroko rozumianej branży turystycznej. Podczas warsztatów odbywających się 31 marca, uczestnicy będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę, poznać trendy i sprawdzone strategie rozwoju biznesu, ale również nawiązać bardzo cenne kontakty z osobami z branży.

Kluczowymi tematami konferencji będą marketing nieoczywisty, marketing kierunku, zarządzanie w turystyce i turystyka zrównoważona.  

Konferencja New Trends in Tourism to wydarzenie, podczas którego na przestrzeni lat zmieniała się formuła, ale jedno pozostaje niezmienne – ogrom wiedzy dotyczący najnowszych trendów w turystyce.

NTT to wyjątkowe wydarzenie na mapie Polski:

  • 7 uznanych ekspertów z Polski, Wielkiej Brytanii, Izraela i Stanów Zjednoczonych
  • 8 godzin praktycznych prelekcji
  • Warsztaty z ekspertami i wieczór networkingowy
  • Wycieczki fakultatywne dla uczestników konferencji

Organizatorem wydarzenia jest Gdańsk Convention Bureau, a honorowym patronatem objęła je Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu na stronie:
https://newtrendsintourism.com/

Tekst: Anna Molęda-Kompolt