POLHOTREP z partnerami DMC rozpoczęli w 2023 program CSR, którego celem jest pomoc osobom potrzebującym w Polsce.

W tym zacnym celu połączono siły z Fundacją Rak’n’Roll, która od 2009 roku pomaga przechodzić przez raka chorym i ich bliskim. Od początku tego roku POLHOTREP wspiera działania fundacji datkami i dzięki temu pomaga organizacji działać na rzecz jej Podopiecznych.

Dzięki takiemu wsparciu, Podopieczni i Podopieczne Rak’n’Rolla będą mogli skorzystać z programów pomocowych, które pomogą im przejść przez raka.

Jak działa program?

Jak ktoś mądry kiedyś powiedział; „Nie chodzi o to, ile dajemy, ale o to, jak wielu z nas daje choć trochę”, więc kierując się tym zdecydowano o zasadach programu CSR:

Za każdego uczestnika wyjazdu organizowanego przez DMC reprezentowane przez POLHOTREP, dane DMC przekaże 1 euro na konto Fundacji Rak’n’Roll. Środki zostaną przekazane Fundacji pod koniec roku

Oprócz wkładu DMC  również współpracujące agencje MICE i agencje turystyczne w Polsce mogą przyłączyć się do programu – można przekazać dodatkowe 1,00 euro od uczestnika wyjazdu na wsparcie tej inicjatywy.

Dodatkowo inne firmy działające w branży turystycznej zarówno w Polsce jak i w krajach, w których działają DMC, takie jak linie lotnicze, hotele, zagraniczne organizacje turystyczne, firmy ubezpieczeniowe itp. będą zachęcane do współpracy i wsparcia Fundacji Rak’n’Roll; im więcej organizacji się zaangażuje, tym więcej można wspólnie osiągnąć!

Wyniki i przekazane kwoty będą ogłaszane w ciągu roku w mediach społecznościowych POLHOTREP (LinkedIn, FB, Instagram)

W połowie roku zostanie wybrana data i miejsce ogłoszenia rocznych wyników („Ceremonia wręczenia nagród”), będzie to planowane na koniec roku, aby dać maksymalny czas na zbiórkę pieniędzy; wtedy także wymienione zostaną wszystkie agencje, które włączyły się do programu i które, dzięki podróżom organizowanym z POLHOTREP, przyczyniły się do zebrania darowizny

Podróżując z POLHOTREP po krajach wymienionych poniżej agencje dokładają swoją cegiełkę do tego szczytnego celu – pomocy dla Podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll

LET US CARE AND GIVE TOGETHER !!!

Uczestniczące DMC: Eventivos (Portugalia), Rigo Malta DMC (Malta), Sassy Events International (Cypr, Grecja), Asian Trails (Tajlandia, Kambodża, Laos, Mjanma, Malezja, Wietnam, Hongkong, Chiny, Indonezja, Singapur), Gulf Dunes (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman), RebranD Croatia (Chorwacja), Grata DMC (Armenia, Azerbejdżan, Gruzja), Classic Journeys Africa (Kenia, Tanzania)

Więcej o Fundacji Rak’n’Roll: https://www.raknroll.pl/

Tekst: MM
Źródło i zdjęcie: Agnieszka Jasińska-Goerdt, POLHOTREP