Już 20 października b.r. odbędzie się trzecia edycja Ogólnopolskiej Konferencji TURYSTA 2022, organizowanej w Poznaniu przez Wielkopolską Organizację Turystyczną.  
Konferencja odbędzie się w sali Concordia Design, przy ul. Zwierzynieckiej (obok Ronda Kaponiera). W tym roku udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Konieczne jest jedynie zgłoszenie swojego udziału i rezerwacja imiennej wejściówki. Ich liczba jest już mocno ograniczona, dlatego nie należy zwlekać z podjęciem decyzji!

Wzorem poprzednich edycji konferencja TURYSTA 2022 składać się będzie z serii szybkich, nasyconych treścią i praktyczną wiedzą wystąpień. Staranny dobór prelegentów i poruszanych tematów to gwarancja satysfakcji uczestników, którzy zapoznają się z najnowszymi trendami oraz będą mogli osobiście porozmawiać z ekspertami branży turystycznej.

Program Konferencji:

9:00 Rejestracja uczestników
10:00 Otwarcie konferencji i powitanie gości

SESJA I
10:15 Panel dyskusyjny | Magdalena Kachniewska, Paweł Kunz, Marcin Mączyński, Agnieszka Puszczewicz
11:00 Magdalena Kachniewska | Szkoła Główna Handlowa
11:20 Agnieszka Puszczewicz | Chorwacka Wspólnota Turystyczna w Polsce
11:45 Przerwa kawowa

SESJA II
12:15 Agata Hickman | Baśniowe Jurty
12:35 Bartosz Małolepszy | Poznańskie Centrum Dziedzictwa
12:55 Marcin Mączyński | Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
13:20 Przerwa lunchowa

SESJA III

14:10 Marta Wróbel | Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia Wałbrzych
14:30 Przemysław Dębski | Miasto i Gmina Pyzdry
14:50 GOŚĆ SPECJALNY Adam Borowicz
15:30 Zakończenie

Bilety na konferencję TURYSTA 2022 są bezpłatne dla wszystkich osób chcących wziąć udział w wydarzeniu, niezbędna jest jednak wcześniejsza ich rezerwacja. Wejściówki można rezerwować wyłącznie za pośrednictwem serwisu Evenea. Wystarczy wypełnić formularz online, podając niezbędne dane. Wszystkie bilety na konferencję są imienne. Dlatego też w dniu wydarzenia należy posiadać przy sobie bilet w postaci papierowej lub na urządzeniu mobilnym.

Bilety będą dostępne do dnia 12 października, jednak ich liczba jest ograniczona i dlatego warto zrobić rezerwację już teraz.
Link do rejestracji można znaleźć na stronie: https://app.evenea.pl/event/turysta2022/

Źródło: Wielkopolska Organizacja Turystyczna
Tekst: Anna Molęda – Kompolt