MeetingPlanner.pl i Convention Bureau – Wrocław zapraszają planistów spotkań do udziału w wyjeździe studyjnym z cyklu MP MICE Tour®. W programie wydarzenia „Klimatyczny Wrocław” znajdzie się wiele atrakcji, które pozwolą poznać możliwości eventowe i wyjątkową atmosferę stolicy Dolnego Śląska o każdej porze roku.

MP MICE Tour®: Klimatyczny Wrocław odbędzie się w dniach 12 – 14 grudnia. Zaproszenie do udziału w wizycie studyjnej kierowane jest do meeting plannerów, organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje i stowarzyszenia.

Wrocław, obecnie trzecie co do wielkości miasto w Polsce, odkryje przed uczestnikami MP MICE Tour® swoje rożne oblicza. Chcecie poczuć świąteczną atmosferę i zainspirować się w tym klimacie? Grudzień to idealny moment, aby ją odkryć właśnie we Wrocławiu, podczas jednego z najpiękniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Polsce

– zaprasza do udziału w wydarzeniu Agnieszka Szymerowska, prezes Convention Bureau – Wrocław.

W programie wydarzenia znajdą się m.in. Bożonarodzeniowy Jarmark i zimowy spacer po mieście z przewodnikiem, zwiedzanie kompleksu Hali Stulecia, spotkanie w Hydropolis, spacer po Parku Iluminacji w Zamku Topacz z winem grzanym w ręku, wizyta na Stadion Tarczyński Arena. Uczestników MP MICE Tour® będzie gościł Zamek Topacz, gdzie odbędzie się pierwsza kolacja w zamkowej restauracji. Na drugą uroczystą kolację zaprasza hotel The Bridge MGallery. Uczestnicy wizyty studyjnej poznają także eventową i kulinarną ofertę hoteli: Mercure Wrocław Centrum i RadissonBlu Wrocław.

Wrocław – the MICE place, to miejsce gdzie można skorzystać z oferty ośmiu 5-gwiazdowych hoteli i różnych miejsc do organizacji wydarzeń – venues, restauracji, unikatowych obiektów czy przestrzeni otwartych. Dzięki strategicznej lokalizacji, silnej gospodarce, wykształconej kadrze oraz różnorodności atrakcji turystycznych, miejsc organizacji wydarzeń, Wrocław to idealne miejsce spotkań

Agnieszka Szymerowska, prezes Convention Bureau – Wrocław.

Organizator zapewnia transport autokarowy w obie strony na linii Warszawa – Wrocław. Liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło: meetingplanner.pl
Zdjęcie: Pixabay