EXIM tours uruchomił nową stronę internetową, z nową domeną exim.pl. Stronę promuje kampania w mediach oraz konkurs „Dlaczego należą Ci się wakacje?”, w którym do wygrania jest 20 nagród o łącznej wartości 50 tys. zł, do wydania na urlop.

Nowa strona exim.pl

Nowa strona pozwala na intuicyjne wyszukiwanie ofert i łatwą rezerwację wycieczek. Do tego ma bardziej funkcjonalny design oraz łatwy do zapamiętania adres exim.pl. Została przygotowana we współpracy z doświadczonymi partnerami z czeskiego EXIM tours, którzy od lat badają i udoskonalają swój bliźniaczy serwis według najnowszych trendów i rozwiązań e-commerce.

Z dużą przyjemnością oddajemy w ręce klientów nową stronę exim.pl, która jest efektem naszej pasji do innowacji i dbałości o potrzeby użytkowników. Nasz polsko-czeski zespół zadbał o to, by była intuicyjna i przyjazna. To kolejny krok w kierunku rozwoju EXIMu, dywersyfikacji kanałów sprzedaży i zwiększania udziałów na polskim rynku

– powiedział Prezes Zarządu EXIM tours Polska, Marcin Małysz.

Konkurs „Dlaczego należą Ci się wakacje?”

Do korzystania z nowego serwisu exim.pl ma zachęcić konkurs Touroperatora, w którym uczestnicy mogą wygrać jedną z 20 nagród. Zasady są bardzo proste. Wystarczy wejść na exim.pl i napisać dlaczego właśnie Tobie należą się wakacje? Do wygrania vouchery na wyjazdy o łącznej wartości 50.000 zł. 2 x vouchery o wartości 10.000 zł 3 x vouchery o wartości 5.000 zł 15 x voucherów o wartości 1.000 zł      

Konkurs trwa do 30 września, a wyniki zostaną ogłoszone do 5 października 2023. Szczegóły w regulaminie konkursu na exim.pl.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: EXIM tours Polska