Wśród propozycji touroperatora z kategorii egzotycznych wakacji są takie kierunki jak Meksyk, Mauritius, Panama, Wyspy Zielonego Przylądka, Malediwy, Tajlandia, Wietnam, Dominikana, Emiraty Arabskie oraz najnowsza propozycja – Wyspy Na Wietrze i Wyspy Pod Wiatrem, będące częścią Polinezji Francuskiej.

– komentuje Dawid Potoczny, Dyrektor Produktu Lotów Regularnych.

– dodaje Paweł Wojciechowski, Product Manager w EXIM tours Polska.


Obecnie w ofercie EXIM tours w Polinezji Francuskiej znajduje się sześć ekskluzywnych hoteli rozmieszczonych na wyspach Tahiti, Bora Bora, Taha’a oraz Moorea. Przelot do Polinezji Francuskiej odbywa się liniami lotniczymi Air France. Długość pobytu na miejscu oferowana jest w zakresie od 5 do 16 nocy, w zależności od preferencji podróżnych i dostępnych połączeń lotniczych.

Urlopowicze z Polski, którzy wybierają ten kierunek w celach turystycznych, nie muszą starać się o wizę do Polinezji Francuskiej pod warunkiem, że ich pobyt nie przekracza 90 dni. Konieczne jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej przez 3 miesiące od daty planowanego opuszczenia Polinezji.

Należy jednak pamiętać, że trasa przelotu z Polski do Polinezji Francuskiej obejmuje międzylądowanie w USA. Dlatego każdy podróżny musi uzyskać wizę tranzytową do USA lub zezwolenie ESTA, podobnie jak w przypadku planowanej wizyty w Stanach Zjednoczonych.

Nowy kierunek w ofercie touroperatora jest kolejnym dowodem na ciągły rozwój i poszerzanie oferty. W styczniu bieżącego roku EXIM tours zainaugurował połączenie czarterowe z lotniska Chopina w Warszawie prosto do Salalah w Omanie. Zaledwie tydzień później EXIM tours zabrał pierwszych urlopowiczów pionierskim, bezpośrednim rejsem z Polski do Ras Al Khaimah. W roku 2024 touroperator rozszerzył również swoją ofertę o nową trasę czarterową na grecką wyspę Zakynthos, zapewniając przeloty z największych lotnisk w Polsce.

Więcej szczegółów o nowym kierunku można znaleźć na exim.pl/kierunki/polinezja-francuska

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: EXIM tours