Pierwszy w swoim rodzaju Park Rozrywki oferuje 12 w pełni interaktywnych stref na powierzchni prawie 4000 metrów kwadratowych na terenie WAFI City Mall.
Fot. Aya Universe

Wyobraź sobie, że na drodze do odkrycia Dubaju zbaczasz z trasy i udajesz się do pełnego tajemnic wszechświata. W grudniu 2022 roku sen ten stał się rzeczywistością – AYA, pierwszy multisensoryczny park rozrywki nowej generacji został otwarty w WAFI City. 

AYA została uruchomiona przez działającą w branży rozrywek przyszłości (Future Forward Entertainment) firmę HyperSpace, która zajmuje się budowaniem i zarządzaniem parkami cyfrowej rozrywki, zaprasza spragnionych wrażeń gości do przekroczenia progu niezwykłego wszechświata dynamicznych i interaktywnych doznań dostępnych w 12 strefach tematycznych.

Goście będą mogli bawić się, relaksować i śnić na jawie dzięki obserwatoriom wypełnionym milionem gwiazd, ogrodom kwitnącego światła oraz basenom i rzekom mieniącym się kolorami, które imitują efekt burzy i dostarczają niesamowitych wrażeń.

Dubaj, miasto przyszłości będące liderem w rozwoju technologicznym, został wybrany jako miejsce otwarcia pierwszego tego typu parku rozrywki. HyperSpace planuje otwarcie kolejnych parków w Emiratach i innych dużych miastach świata.

AYA sprawi, że goście pozostawią prawdziwy świat za progiem i oddadzą się tworzeniu wspomnień o przyszłości w samym środku tętniącego życiem i kolorami wszechświata. Ta przełomowa podróż rozpoczyna się od wejścia w świat Aurory, za którą znajdują się strefy Source, Drift, Outland i Pool. Podniebne gwiazdozbiory, zbiorniki wodne, bujne wzgórza i wodospady w strefach River, Falls, Celestia, Flora, Tides i Harmonia stanowią wisienkę na torcie tych spektakularnych wrażeń.

W trakcie wędrówki odwiedzający AYA będą mieli okazję zatańczyć z awatarami i nawiązać kontakt z wygenerowanymi postaciami w ramach całkowicie pochłaniającego doświadczenia w miejscu, którego próżno szukać w znanym nam wszechświecie.

Strona www: https://aya-universe.com/

Video: https://youtu.be/w_T3hSKPksc

Źródło i zdjęcia: Aya Universe